Hattın harita üzerinde güzergahı
Shkola №16
→
Podgoryanskaya
Shkola №16 → Podgoryanskaya
Podgoryanskaya → Shkola №16
See route stops on the map
CloseService Directions
Shkola №16 → Podgoryanskaya
Podgoryanskaya → Shkola №16
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 19
Toplu Taşıma Dairesi:
Mukachіvs'kі mіs'kі avtobusi
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 7.91 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №2: 7.4 km
Duraklar: 15
Duraklar: Shkola №16 → Podgoryanskaya
Duraklar: Podgoryanskaya → Shkola №16
Yorumlar :