Hattın harita üzerinde güzergahı
Warka, ul. Długa
→
Smugowa / PKS Dworzec Północny
Warka, ul. Długa → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Warka, ul. Długa
See route stops on the map
CloseService Directions
Warka, ul. Długa → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Warka, ul. Długa
Operating dates and week days
Fr, Su
Whole year
Timetable
13:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Warka - Łódź
Geçtiği sokaklar:
Warka - Laski - Krześniaków - Nowa Wieś - Rytomoczydła - Ryszki - Wola Boglewska - Jasieniec - Czachów - Pabierowice - Skurów - Grudzkowola - Kępina - Grójec - Odrzywołek - Belsk Duży - Stara Wieś - Skowronki - Goliany - Golianki - Dąbrówka Nowa - Błędów - Tomczyce - Załuski - Łaszczyn - Wilków Drugi - Józefów - Krukówka - Wola-Chojnata - Koprzywna - Biała Rawska - Wólka Lesiewska - Kaleń - Rawa Mazowiecka - Złota - Głuchów - Białynin - Jeżów - Strzelna - Rogów - Przecław - Brzeziny - Paprotnia - Łódź
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Grójec
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 141.78 km
Duraklar: 62
The length of the trip line №2: 141.15 km
Duraklar: 61
Duraklar: Warka, ul. Długa → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Warka, ul. Długa Warka, D.A. Warka, ul. Obwodowa Warka, ul. Grójecka Laski I Laski II Krześniaków Nowa Wieś I Nowa Wieś II Rytomoczydła Ryszki I Ryszki II Wola Boglewska Jasieniec I Jasieniec II Jasieniec III Czachów Pabierowice Skurów Grudzkowola Kępina Grójec, Niepodległości / Urząd Pocztowy Grójec, D.A. Grójec ul. Mogielnicka Odrzywołek I Odrzywołek II Belsk Duży Stara Wieś Skowronki Goliany Golianki Dąbrówka Nowa Błędów, Nowy Rynek Rudka Załuski Łaszczyn Wilków II Wilków I Józefów Krukówka Wola Chojnata Koprzywna Biała Rawska, Pl. Wolności Wólka Lesiewska Kaleń Rawa Mazowiecka, Jerozolimska Rawa Mazowiecka, D.A. Złota Głuchów Białynin, Kościół Jeżów, Piotrkowska Strzelna Rogów, przejazd Rogów, PGR Przecław Brzeziny, Sienkiewicza / Dąbrowskiego Brzeziny, D.A. Paprotnia I (3478) Lipiny (3445) Brzezińska - Nowosolna (1813) Palki - Wojska Polskiego (1114) Smugowa / PKS Dworzec Północny Duraklar: Smugowa / PKS Dworzec Północny → Warka, ul. Długa
Smugowa / PKS Dworzec Północny Palki - Wojska Polskiego (1092) Wiączyńska - Nowosolna (1973) Lipiny (3444) Paprotnia I (3477) Brzeziny, D.A. Sienkiewicza (Brzeziny) (3523) Przecław Rogów, PGR Rogów, przejazd Strzelna Białynin, Kościół Głuchów Złota Rawa Mazowiecka, D.A. Rawa Mazowiecka, Jerozolimska Kaleń Wólka Lesiewska Biała Rawska, Pl. Wolności Koprzywna Wola Chojnata Krukówka Józefów Wilków I Wilków II Łaszczyn Załuski Rudka Błędów, Nowy Rynek Dąbrówka Nowa Golianki Goliany Skowronki Stara Wieś Belsk Duży Odrzywołek II Odrzywołek I Grójec ul. Mogielnicka Grójec, D.A. Grójec, Niepodległości / Urząd Pocztowy Kępina Grudzkowola Skurów Pabierowice Czachów Jasieniec III Jasieniec II Jasieniec I Wola Boglewska Ryszki II Ryszki I Rytomoczydła Nowa Wieś II Nowa Wieś I Krześniaków Laski II Laski I Warka, ul. Grójecka Warka, ul. Obwodowa Warka, u. Długa (dla wysiadających) Warka, ul. Długa Yorumlar :