Hattın harita üzerinde güzergahı
stantsiya Novorossiysk
→
stantsiya Perm' II
See route stops on the map
CloseService Directions
stantsiya Novorossiysk → stantsiya Perm' II
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
15:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tren 326S/325S (Novorossiysk - Perm')
Geçtiği sokaklar:
Novorossiysk - Tonnel'naya - Krymskaya - Abinskaya - Severskaya - Krasnodar-1 - Bryukhovetskaya - Kanevskaya - Starominskaya-Timash. - Rostov-Glavnyy - Novocherkassk - Shakhtnaya - Sulin - Zverevo - Likhaya - Kamenskaya - Millerovo - Kuteynikovo - Zaytsevka - Rossosh' - Podgornoe - Evdakovo - Liski - Bobrov - Talovaya - Novokhopersk - Povorino - Balashov-Pass. - Letyazhevka - Arkadak - Rtishchevo-1 - Serdobsk - Penza-1 - Ruzaevka - Saransk-1 - Krasnyy Uzel - Chamzinka - Alatyr' - Ibresi - Kanash-1 - Zelenyy Dol - Kazan'-2 (Vosstanie-Pass.) - Vyatskie Polyany - Kizner - Mozhga - Agryz-1 - Izhevsk - Igra - Cheptsa - Kez - Vereshchagino - Mendeleevo - Perm'-2
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Federal'naya passazhirskaya kompaniya"
Ek Bilgi:
prodolzhitel'nost' poezdki na polnyy marshrut - 2 sutok 13 chasov
periodichnost' kursirovaniya - cherez den'
imeetsya vagon povyshennoy komfortnosti (SV)
v letniy period do stantsii Agryz sleduet odnim raspisaniem s poezdom 526S/525S
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 2804.93 km
Duraklar: 53
Duraklar: stantsiya Novorossiysk → stantsiya Perm' II
Yorumlar :