Hattın harita üzerinde güzergahı
Oblastnoe kadetskoe uchilishche
→
Musoropererabatyvayushchiy zavod
Oblastnoe kadetskoe uchilishche → Musoropererabatyvayushchiy zavod
Musoropererabatyvayushchiy zavod → Oblastnoe kadetskoe uchilishche
See route stops on the map
CloseService Directions
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 43
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Kosmonavtov - ulitsa Zaslonova - ulitsa Stroiteley - ulitsa Lazarenko - Komsomol'skaya ulitsa - ulitsa Chelyuskintsev - Dneprovskiy most - prospekt Pushkina - Gabrovskaya ulitsa - prospekt Shmidta
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Mogilevoblavtotrans" filial "Avtobusnyy park №1"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 17.2 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 17.11 km
Duraklar: 27
Duraklar: Oblastnoe kadetskoe uchilishche → Musoropererabatyvayushchiy zavod
Duraklar: Musoropererabatyvayushchiy zavod → Oblastnoe kadetskoe uchilishche
Yorumlar :