Hattın harita üzerinde güzergahı
mikrorayon "Ol'sa"
→
Brody-2
mikrorayon "Ol'sa" → Brody-2
Brody-2 → mikrorayon "Ol'sa"
See route stops on the map
CloseService Directions
mikrorayon "Ol'sa" → Brody-2
Brody-2 → mikrorayon "Ol'sa"
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:13 - 18:52 every 30 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
08:00 - 17:26 every 88 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 35
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Grishina (obratno: ulitsa Krupskoy - ulitsa Belinskogo) - Pervomayskaya ulitsa - Komsomol'skaya ulitsa - ulitsa Chelyuskintsev - Dneprovskiy most - prospekt Pushkina - ulitsa Ostrovskogo - ulitsa Simonova - Osenniy pereulok - 4-y Iyun'skiy pereulok
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Mogilevoblavtotrans" filial "Avtobusnyy park №1"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 17.15 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 16.52 km
Duraklar: 26
Duraklar: mikrorayon "Ol'sa" → Brody-2
Duraklar: Brody-2 → mikrorayon "Ol'sa"
Yorumlar :