Hattın harita üzerinde güzergahı
DS "Slavinskogo" (prigorod)
→
Katedzhny paselak Bayary
DS "Slavinskogo" (prigorod) → Katedzhny paselak Bayary
Katedzhny paselak Bayary → DS "Slavinskogo" (prigorod)
See route stops on the map
CloseService Directions
DS "Slavinskogo" (prigorod) → Katedzhny paselak Bayary
Katedzhny paselak Bayary → DS "Slavinskogo" (prigorod)
Operating dates and week days
Sa
From 01.04 To 08.11
Timetable
07:20, 09:25, 12:00, 16:40
Operating dates and week days
Su
From 01.04 To 08.11
Timetable
09:25, 14:05, 16:40, 18:55
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 338s (Minsk - k/pos. Boyary)
Geçtiği sokaklar:
Minsk (ulitsa Slavinskogo - ulitsa Kalinovskogo - Logoyskiy trakt) - avtodoroga M3 - avtodoroga R40 - Ostroshitskiy Gorodok (ulitsa Shosseynaya) - avtodoroga R40 - avtodoroga N8790
Toplu Taşıma Dairesi:
GP "Minsktrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 26.36 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 26.1 km
Duraklar: 14
Duraklar: DS "Slavinskogo" (prigorod) → Katedzhny paselak Bayary
Duraklar: Katedzhny paselak Bayary → DS "Slavinskogo" (prigorod)
Yorumlar :