Hattın harita üzerinde güzergahı
selo Maloyaz (Avtostantsiya)
→
selo Taymeevo (3)
selo Maloyaz (Avtostantsiya) → selo Taymeevo (3)
selo Taymeevo (3) → selo Maloyaz (Avtostantsiya)
See route stops on the map
CloseService Directions
selo Maloyaz (Avtostantsiya) → selo Taymeevo (3)
selo Taymeevo (3) → selo Maloyaz (Avtostantsiya)
Operating dates and week days
Tu, Th
Whole year
Timetable
13:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs b/n (Maloyaz - Taymeevo)
Geçtiği sokaklar:
selo Maloyaz - avtodoroga "Kropachevo - Maloyaz - Mesyagutovo - Achit" - selo Tatarskiy Maloyaz - derevnya Komsomol - derevnya Chulpan - derevnya Akhunovo - selo Mechetlino - pod″ezd k s. Urmantau - derevnya Beshevlyarovo - selo Arkaulovo - selo Taymeevo
Toplu Taşıma Dairesi:
Mesyagutovskoe ATP - filial GUP 'Bashavtotrans" RB
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 43.83 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 43.93 km
Duraklar: 16
Duraklar: selo Maloyaz (Avtostantsiya) → selo Taymeevo (3)
Duraklar: selo Taymeevo (3) → selo Maloyaz (Avtostantsiya)
Yorumlar :