Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtostantsiya Medyn'
→
Avtovokzal Maloyaroslavets
Avtostantsiya Medyn' → Avtovokzal Maloyaroslavets
Avtovokzal Maloyaroslavets → Avtostantsiya Medyn'
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtostantsiya Medyn' → Avtovokzal Maloyaroslavets
Avtovokzal Maloyaroslavets → Avtostantsiya Medyn'
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:40, 06:40, 07:55, 08:35, 09:50, 11:30, 13:10, 14:25, 15:05, 16:15, 17:25
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 190 (Medyn' - Maloyaroslavets)
Geçtiği sokaklar:
Medyn' [Shkol'naya ulitsa - prospekt Lenina - ulitsa imeni Burvikova] - Varshavskoe shosse - Maloyaroslavets [ulitsa Podol'skikh Kursantov - Kaluzhskaya ulitsa - ulitsa Lenina - ulitsa Gagarina - ulitsa 17-y Strelkovoy Divizii]
Toplu Taşıma Dairesi:
MUP "Medynskoe ATP"
Ek Bilgi:
Deystvuyut vse vidy l'got.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 40.85 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 40.7 km
Duraklar: 16
Duraklar: Avtostantsiya Medyn' → Avtovokzal Maloyaroslavets
Duraklar: Avtovokzal Maloyaroslavets → Avtostantsiya Medyn'
Yorumlar :