Hattın harita üzerinde güzergahı
AS "Avtozavodskaya" (prigorod)
→
Baramzinoy
AS "Avtozavodskaya" (prigorod) → Baramzinoy
Baramzinoy → AS "Avtozavodskaya"
See route stops on the map
CloseService Directions
AS "Avtozavodskaya" (prigorod) → Baramzinoy
Baramzinoy → AS "Avtozavodskaya"
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:56, 06:38, 08:20, 16:05, 17:43
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:14, 07:50, 10:55, 13:35, 16:05, 18:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
06:14, 07:50, 10:55, 13:35, 16:05
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 273 (Minsk - m-n "Sokol")
Geçtiği sokaklar:
Minsk (ulitsa Mashinostroiteley - Partizanskiy prospekt - Smilovichskiy trakt) - avtodoroga M4 - avtodoroga M1 - avtodoroga N9531 - avtodoroga M1 - avtodoroga N9531 - Minsk (ulitsa Kireeva - ulitsa Baramzinoy - Berezogorskaya ulitsa)
Toplu Taşıma Dairesi:
GP "Minsktrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 26.45 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 23.36 km
Duraklar: 9
Duraklar: AS "Avtozavodskaya" (prigorod) → Baramzinoy
Duraklar: Baramzinoy → AS "Avtozavodskaya"
Yorumlar :