Hattın harita üzerinde güzergahı
Alameda Principal (Sur)
→
Parque Cementerio
Alameda Principal (Sur) → Parque Cementerio
Parque Cementerio → Alameda Principal (Sur)
See route stops on the map
CloseService Directions
Alameda Principal (Sur) → Parque Cementerio
Parque Cementerio → Alameda Principal (Sur)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:00 - 22:30 every 25 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
07:00 - 22:30 every 33 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 23
Geçtiği sokaklar:
Alameda Principal (Sur) - Parque Cementerio
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa Malagueña de Transportes SAM
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.16 km
Duraklar: 33
The length of the trip line №2: 10.64 km
Duraklar: 30
Duraklar: Alameda Principal (Sur) → Parque Cementerio
Duraklar: Parque Cementerio → Alameda Principal (Sur)
Yorumlar :