Hattın harita üzerinde güzergahı
Zelenyy rynok
→
ploshchad' Nosova
Zelenyy rynok → ploshchad' Nosova
ploshchad' Nosova → Zelenyy rynok
See route stops on the map
CloseService Directions
Zelenyy rynok → ploshchad' Nosova
ploshchad' Nosova → Zelenyy rynok
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
09:47, 10:16, 12:27, 14:11, 14:35
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
08:02, 08:34, 09:00, 10:03, 10:35, 12:00, 12:21, 13:08, 14:05, 15:03, 15:55
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 23
Toplu Taşıma Dairesi:
MP "Maggortrans"
Geçtiği sokaklar:
Vokzal'naya ulitsa - Sovetskaya ulitsa - ulitsa Gryaznova - prospekt Karla Marksa - dalee odnostoronnim kol'tsom: Moskovskaya ulitsa - ulitsa Nikolaya Shishka - ulitsa Stroiteley - Oktyabr'skaya ulitsa - Leningradskaya ulitsa
Ek Bilgi:
Grafik raboty nizkopol'nykh vagonov:
Po budnyam:
Na Ploshchad' Nosova:
9:40
Na Zelenyy rynok:
10:32
Po vykhodnym:
Na Ploshchad' Nosova:
8:46, 13:03, 14:50
Na Zelenyy rynok:
9:37, 13:55, 15:41
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.82 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 8.97 km
Duraklar: 23
Duraklar: Zelenyy rynok → ploshchad' Nosova
Duraklar: ploshchad' Nosova → Zelenyy rynok
Yorumlar :