Hattın harita üzerinde güzergahı
Magnitogorsk, AS "U parovoza"
→
Sibay, Avtovokzal
Magnitogorsk, AS "U parovoza" → Sibay, Avtovokzal
Sibay, Avtovokzal → Magnitogorsk, AS "U parovoza"
See route stops on the map
CloseService Directions
Magnitogorsk, AS "U parovoza" → Sibay, Avtovokzal
Sibay, Avtovokzal → Magnitogorsk, AS "U parovoza"
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Whole year
Timetable
07:00, 10:00, 14:00, 15:00, 16:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
07:00, 10:00, 14:00, 15:00, 16:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 812 (Magnitogorsk - Sibay)
Geçtiği sokaklar:
Magnitogorsk - Yangel'ka (Yangel'skiy) - Granitnyy - Syrtinskiy - Novoil'inskaya - Kizil'skoe - Sibay
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Gaysin K.A.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 110.9 km
Duraklar: 8
The length of the trip line №2: 117.15 km
Duraklar: 8
Duraklar: Magnitogorsk, AS "U parovoza" → Sibay, Avtovokzal
Duraklar: Sibay, Avtovokzal → Magnitogorsk, AS "U parovoza"
Yorumlar :