Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:15, 06:39, 10:43, 11:42, 14:39, 15:26, 19:01
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:39, 07:12, 10:58, 16:07, 18:07, 19:54
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 13
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Kirova - ulitsa Yuzhnyy perekhod - ulitsa Sovetskaya - ulitsa Komsomol'skaya - ulitsa Nikolaya Shishko - ulitsa Moskovskaya - ulitsa 9 Maya - ulitsa Przheval'skogo
Toplu Taşıma Dairesi:
MP "Maggortrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 27.28 km
Duraklar: 52
Duraklar: Tovarnaya → Tovarnaya
Yorumlar :