Hattın harita üzerinde güzergahı
Gare de Vaise → Neuville
Neuville → Gare de Vaise
Neuville → Maison Ampère - Musée
Maison Ampère - Musée → Neuville
Maison Ampère - Musée → Lycée Rosa Parks
See route stops on the map
CloseService Directions
Gare de Vaise → Neuville
Neuville → Gare de Vaise
See more trips
Neuville → Maison Ampère - Musée
Maison Ampère - Musée → Neuville
Maison Ampère - Musée → Lycée Rosa Parks
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:35, 08:40, 17:20, 18:10, 19:05
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
07:35, 09:20, 12:15, 13:55, 15:40, 17:20, 19:05
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 84
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.97 km
Duraklar: 35
The length of the trip line №2: 17.49 km
Duraklar: 31
The length of the trip line №3: 5.07 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №4: 4.97 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №5: 7.12 km
Duraklar: 14
Duraklar: Gare de Vaise → Neuville
Duraklar: Neuville → Gare de Vaise
Yorumlar :