Hattın harita üzerinde güzergahı
Morning Lane / Trelawney Estate (Stop D)
→
Higham Hill / Cogan Avenue
Morning Lane / Trelawney Estate (Stop D) → Higham Hill / Cogan Avenue
William Morris School → Hackney Town Hall (Stop A)
See route stops on the map
CloseService Directions
Morning Lane / Trelawney Estate (Stop D) → Higham Hill / Cogan Avenue
William Morris School → Hackney Town Hall (Stop A)
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
04:50 - 00:35 every 11 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
06:35 - 00:35 every 11 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs W15
Geçtiği sokaklar:
Cogan Avenue Estate - Higham Hill - Walthamstow - Leyton Green - Whipps Cross Hospital - James Lane - Grove Green Road - Leyton - Temple Mills - Homerton - Hackney
Toplu Taşıma Dairesi:
Tower Transit (from Lea Interchange (HO))
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.59 km
Duraklar: 45
The length of the trip line №2: 15.09 km
Duraklar: 51
Duraklar: Morning Lane / Trelawney Estate (Stop D) → Higham Hill / Cogan Avenue
Duraklar: William Morris School → Hackney Town Hall (Stop A)
Yorumlar :