Hattın harita üzerinde güzergahı
Kensal Rise Station (Stop KR)
→
Mill Hill Broadway Station (Stop C)
Kensal Rise Station (Stop KR) → Mill Hill Broadway Station (Stop C)
Mill Hill Broadway Station (Stop C) → Kensal Rise Station (Stop KR)
See route stops on the map
CloseService Directions
Kensal Rise Station (Stop KR) → Mill Hill Broadway Station (Stop C)
Mill Hill Broadway Station (Stop C) → Kensal Rise Station (Stop KR)
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
05:30 - 00:10 every 11 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
06:25 - 00:10 every 11 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 302
Geçtiği sokaklar:
Mill Hill Broadway - Burnt Oak - Stag Lane - Kingsbury Green - Neasden - Willesden - Kensal Rise
Toplu Taşıma Dairesi:
Metroline (from Willesden (AC) garage)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.56 km
Duraklar: 39
The length of the trip line №2: 12.97 km
Duraklar: 37
Duraklar: Kensal Rise Station (Stop KR) → Mill Hill Broadway Station (Stop C)
Duraklar: Mill Hill Broadway Station (Stop C) → Kensal Rise Station (Stop KR)
Yorumlar :