Hattın harita üzerinde güzergahı
Victoria Station (Stop H)
→
Longley Way (Stop BR)
Victoria Station (Stop H) → Longley Way (Stop BR)
Mora Road (Stop BC) → Victoria Station (Stop AP)
See route stops on the map
CloseService Directions
Victoria Station (Stop H) → Longley Way (Stop BR)
Mora Road (Stop BC) → Victoria Station (Stop AP)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:15 - 23:50 every 9 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 16
Geçtiği sokaklar:
Cricklewood Bus Garage - Kilburn Maida Vale - Edgware Road - Marble Arch - Park Lane - Victoria
Toplu Taşıma Dairesi:
Metroline (from Cricklewood (W) garage)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 9.53 km
Duraklar: 32
The length of the trip line №2: 9.29 km
Duraklar: 31
Duraklar: Victoria Station (Stop H) → Longley Way (Stop BR)
Duraklar: Mora Road (Stop BC) → Victoria Station (Stop AP)
Yorumlar :