Hattın harita üzerinde güzergahı
Aўtastantsyya Lagoysk
→
Kharuzhyntsy
Aўtastantsyya Lagoysk → Kharuzhyntsy
Kharuzhyntsy → Aўtastantsyya Lagoysk
See route stops on the map
CloseService Directions
Aўtastantsyya Lagoysk → Kharuzhyntsy
Kharuzhyntsy → Aўtastantsyya Lagoysk
Operating dates and week days
Tu
Whole year
Timetable
08:00, 17:35
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 236s (Logoysk - Khoruzhintsy)
Geçtiği sokaklar:
Logoysk (Sovetskaya ulitsa - Gaynenskoe shosse) - avtodoroga R66 - avtodoroga H8755 - avtodoroga N9548 - avtodoroga N8762 - avtodoroga N9548 - avtodoroga H8784
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Minoblavtotrans" filial "Avtomobil'nyy park №12"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 38.8 km
Duraklar: 22
The length of the trip line №2: 39.16 km
Duraklar: 22
Duraklar: Aўtastantsyya Lagoysk → Kharuzhyntsy
Duraklar: Kharuzhyntsy → Aўtastantsyya Lagoysk
Yorumlar :