Hattın harita üzerinde güzergahı
Łódź Fabryczna
→
Warta, D.A.
Łódź Fabryczna → Warta, D.A.
Warta, D.A. → Łódź, Kaliska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Łódź Fabryczna → Warta, D.A.
Warta, D.A. → Łódź, Kaliska D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:56
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Łódź - Warta
Geçtiği sokaklar:
Łódź - Konstantynów Łódzki - Mirosławice - Lutomiersk - Antoniew - Kwiatkowice-Las - Kwiatkowice - Dobruchów - Górna Wola - Tarnówka - Szadek - Wielka Wieś - Kotliny - Kotlinki - Sikucin-Kolonia - Sikucin - Boczki - Lipiny - Rossoszyca - Pierzchnia Góra - Włyń - Warta
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Łódź
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 67.55 km
Duraklar: 31
The length of the trip line №2: 65.39 km
Duraklar: 31
Duraklar: Łódź Fabryczna → Warta, D.A.
Łódź Fabryczna Łódź, Więckowskiego / Żeligowskiego Łódź, Kaliska D.A. Konstantynów Łódzki, Jana Pawła II Konstantynów Łódzki, Lutomierska / Bechcice Konstantynów Łódzki, Lutomierska / Ignacew Mirosławice Lutomiersk, 3 Maja / Moniuszki Antoniew Kwiatkowice Las Kwiatkowice Kwiatkowice Kolonia Dobruchów Górna Wola Tarnówka Wilamów Osiny Szadek, Rynek Wielka Wieś Kotliny, skrz. Kotlinki Sikucin, szkoła Sikucin II Boczki Lipiny Rossoszyca Rossoszyca Las Pierzchnia Góra Włyń Warta, LO Warta, D.A. Duraklar: Warta, D.A. → Łódź, Kaliska D.A.
Warta, D.A. Warta, LO Włyń Pierzchnia Góra Rossoszyca Las Rossoszyca Lipiny Boczki Sikucin II Sikucin, szkoła Kotlinki Kotliny, skrz. Wielka Wieś Szadek, Rynek Osiny Wilamów Tarnówka Górna Wola Dobruchów Kwiatkowice Kolonia Kwiatkowice Kwiatkowice Las Antoniew Lutomiersk, 3 Maja / Moniuszki Mirosławice Konstantynów Łódzki, Lutomierska / Ignacew Lutomierska - Zabiczki (Konstantinow) Konstantynów Łódzki, Jana Pawła II Konstantynowska - Unii Lubelskiej (Fala) (1239) Łódź, 1 Maja / Żeligowskiego Łódź, Kaliska D.A. Yorumlar :