Hattın harita üzerinde güzergahı
Janów (1739)
→
Głowackiego(Brzeziny) (3404)
Janów (1739) → Głowackiego(Brzeziny) (3404)
Głowackiego(Brzeziny) (3404) → Janów (1739)
See route stops on the map
CloseService Directions
Janów (1739) → Głowackiego(Brzeziny) (3404)
Głowackiego(Brzeziny) (3404) → Janów (1739)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 90C
Geçtiği sokaklar:
Janów - Andrespol - Jordanów - Malczew - Brzeziny
Toplu Taşıma Dairesi:
MPK Łódź
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 20.88 km
Duraklar: 32
The length of the trip line №2: 22.49 km
Duraklar: 35
Duraklar: Janów (1739) → Głowackiego(Brzeziny) (3404)
Duraklar: Głowackiego(Brzeziny) (3404) → Janów (1739)
Yorumlar :