Hattın harita üzerinde güzergahı
Campo de Ourique (Prazeres)
→
Corpo Santo
Campo de Ourique (Prazeres) → Corpo Santo
Corpo Santo → Campo de Ourique (Prazeres)
See route stops on the map
CloseService Directions
Campo de Ourique (Prazeres) → Corpo Santo
Corpo Santo → Campo de Ourique (Prazeres)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:00 - 21:00 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 25e
Toplu Taşıma Dairesi:
Carris
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 3.84 km
Duraklar: 19
The length of the trip line №2: 3.78 km
Duraklar: 18
Duraklar: Campo de Ourique (Prazeres) → Corpo Santo
Duraklar: Corpo Santo → Campo de Ourique (Prazeres)
Yorumlar :