Hattın harita üzerinde güzergahı
Gidravlik → Shkola №1
Shkola №1 → Gidravlik
Shkola №1 → Gidravlik
Shkola №1 → Avtostantsiya Gryazi
Shkola №1 → Avtostantsiya Gryazi
Avtostantsiya Gryazi → Shkola №1
See route stops on the map
CloseService Directions
Gidravlik → Shkola №1
Shkola №1 → Gidravlik
See more trips
Shkola №1 → Gidravlik
Shkola №1 → Avtostantsiya Gryazi
Shkola №1 → Avtostantsiya Gryazi
Avtostantsiya Gryazi → Shkola №1
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:53, 08:26, 14:20, 15:50, 17:10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 5
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Mariny Raskovoy -
ulitsa Gagarina (tuda) - ulitsa Poliny Osipenko (tuda) - Khlebozavodskaya ulitsa - Borisoglebskaya ulitsa - ulitsa Revolyutsii 1905 goda - ulitsa Vorovskogo - naberezhnaya ulitsa - ulitsa 30 let Pobedy - Tolstovskaya ulitsa - 2-ya ulitsa Chapaeva - ulitsa Semashko
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Gryazinskoe ATP"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 13.4 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 12.5 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №3: 14.7 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №4: 9.42 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №5: 9.42 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №6: 6.67 km
Duraklar: 8
Duraklar: Gidravlik → Shkola №1
Duraklar: Shkola №1 → Gidravlik
Yorumlar :