Hattın harita üzerinde güzergahı
Casa Club El Pamar
→
Plaza Bolognesi
Casa Club El Pamar → Plaza Bolognesi
Plaza Bolognesi → Casa Club El Pamar
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs SM28
Geçtiği sokaklar:
Hacia Lima:
Avenida Las Palmas - Avenida Zarumilla - Avenida Lima - Avenida Atocongo - Avenida 26 de Noviembre - Avenida Pachacútec - Avenida Los Héroes - Carretera Panamericana Sur (PE-1S) - Avenida Circunvalación - Avenida Nicolás Ayllón - Avenida Almirante Miguel Grau - Vía Expresa Almirante Miguel Grau - Avenida 9 de Diciembre.
Hacia Pachacámac:
Avenida 9 de Diciembre - Vía Expresa Almirante Miguel Grau - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Alto de La Alianza - Avenida Nicolás Ayllón - Avenida Circunvalación - Carretera Panamericana Sur (PE-1S) - Avenida Los Héroes - Avenida Pachacútec - Avenida 26 de Noviembre - Avenida Atocongo - Avenida Lima - Avenida Zarumilla - Avenida Las Palmas.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Servicio Especial de Transporte San Judas Tadeo S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Servicio Especial de Transporte San Judas Tadeo S.A.
Ruta SM28 (Pachacámac - Lima)
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Gerencia de Transporte Urbano (GTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 32.71 km
Duraklar: 61
The length of the trip line №2: 33.53 km
Duraklar: 64
Duraklar: Casa Club El Pamar → Plaza Bolognesi
Duraklar: Plaza Bolognesi → Casa Club El Pamar
Yorumlar :