Hattın harita üzerinde güzergahı
Plaza Matriz - Terminal La Punta
→
Pampa Chica
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Pampa Chica
Pampa Chica → Plaza Matriz - Terminal La Punta
See route stops on the map
CloseService Directions
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Pampa Chica
Pampa Chica → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 6 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs IO57A
Geçtiği sokaklar:
Hacia Pachacámac:
Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Guardia Chalaca - Avenida La Marina - Avenida Faustino Sánchez Carrión - Avenida Javier Prado Oeste - Avenida Javier Prado Este - Avenida Flora Tristán - Avenida La Molina (LM-117) - Avenida Víctor Malásquez Chacaltana (LM-796) - Avenida Paul Poblet Lind (LM-797).
Hacia La Punta:
Avenida Paul Poblet Lind (LM-797) - Avenida Víctor Malásquez Chacaltana (LM-796) - Avenida La Molina (LM-117) - Avenida Flora Tristán - Avenida Javier Prado Este - Avenida Javier Prado Oeste - Avenida Faustino Sánchez Carrión - Avenida La Marina - Avenida Guardia Chalaca - Avenida Almirante Miguel Grau - Jirón Colón - Calle Paz Soldán - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Estados Unidos - Avenida Agustín Gamarra - Avenida Coronel Bolognesi.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Servicios Múltiples Los Laureles de Manchay S.A.C.
Ek Bilgi:
Empresa de Servicios Múltiples Los Laureles de Manchay S.A.C.
Ruta IO57A (La Punta - Pachacámac)
Seudómimo: La L
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Gerencia de Transporte Urbano (GTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 46.23 km
Duraklar: 92
The length of the trip line №2: 46.81 km
Duraklar: 97
Duraklar: Plaza Matriz - Terminal La Punta → Pampa Chica
Duraklar: Pampa Chica → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Yorumlar :