Hattın harita üzerinde güzergahı
Villa Las Palmas - Primera Etapa
→
Los Olivos
Villa Las Palmas - Primera Etapa → Los Olivos
Los Olivos → Villa Las Palmas - Primera Etapa
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs SO01
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Martín de Porres:
Avenida S/N - Avenida Las Palmas - Avenida Zarumilla - Avenida Leoncio Prado - Avenida Lima - Avenida María Reiche - Avenida Revolución - Avenida 200 Millas - Avenida Micaela Bastidas - Avenida Miguel Iglesias - Avenida Víctor Castro Iglesias - Avenida César Canevaro - Avenida Ramón Vargas Machuca - Avenida San Juan - Avenida Los Héroes - Avenida Tomás Marsano - Avenida Paseo La Castellana - Avenida Mariscal Ramón Castilla - Avenida República de Panamá - Vía Expresa Luis Fernán Bedoya Reyes - Avenida Paseo de La República - Avenida 9 de Diciembre - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Canadá - Avenida Perú - Avenida El Olivar - Avenida Pacasmayo - Avenida Bocanegra - Avenida Los Dominicos - Avenida Canta Callao (PE-20 / PE-20F).
Hacia Pachacámac:
Avenida Canta Callao (PE-20 / PE-20F) - Avenida Los Dominicos - Avenida Bocanegra - Avenida Pacasmayo - Avenida El Olivar - Avenida Perú - Avenida Canadá - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida 9 de Diciembre - Avenida Paseo de La República - Vía Expresa Luis Fernán Bedoya Reyes - Jirón Rosendo Vidaure - Avenida República de Panamá - Avenida Mariscal Ramón Castilla - Avenida Ayacucho - Avenida Tomás Marsano - Avenida Los Héroes - Calle Antonio Buckingham - Calle Joaquín Bernal - Avenida San Juan - Avenida Ramón Vargas Machuca - Avenida César Canevaro - Avenida Víctor Castro Iglesias - Avenida Miguel Iglesias - Avenida Micaela Bastidas - Avenida 200 Millas - Avenida Revolución - Avenida María Reiche - Avenida Lima - Avenida Leoncio Prado - Avenida Zarumilla - Avenida Las Palmas - Avenida S/N.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Unidos de Pasajeros S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Unidos de Pasajeros S.A. (ETUPSA)
Ruta SO01 (Pachacámac - San Martín de Porres)
Seudónimo: La 73-1
Código Anterior: C73M
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Gerencia de Transporte Urbano (GTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 50.84 km
Duraklar: 127
The length of the trip line №2: 52.42 km
Duraklar: 132
Duraklar: Villa Las Palmas - Primera Etapa → Los Olivos
Duraklar: Los Olivos → Villa Las Palmas - Primera Etapa
Yorumlar :