Hattın harita üzerinde güzergahı
Intisuyo
→
Primax Bayóvar
Intisuyo → Primax Bayóvar
Primax Bayóvar → Intisuyo
See route stops on the map
CloseService Directions
Intisuyo → Primax Bayóvar
Primax Bayóvar → Intisuyo
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 4 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 5302
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Rafael Escardo - Avenida La Marina - Avenida José De La Riva Agüero - Prolongación Avenida Lima - Avenida Lima - Jirón Francisco Bolognesi - Avenida Antonio José de Sucre - Avenida Simón Bolívar - Avenida Paso de los Andes - Avenida Colombia - Jirón General Varela - Avenida Arica - Avenida Guzmán Blanco - Avenida 28 de Julio - Avenida José Gálvez - Avenida Jaime Bausate y Meza - Avenida Manco Cápac - Avenida Abancay - Avenida 9 de Octubre - Avenida Los Próceres de la Independencia - Avenida Los Jardines Este - Avenida 13 de Enero - Avenida El Sol - Avenida Los Álamos - Avenida El Bosque - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida Circunvalación - Jirón Margaritas - Avenida Circunvalación - Avenida Héroes del Cenepa Oeste.
Hacia San Miguel:
Avenida Héroes del Cenepa Oeste - Avenida Circunvalación - Jirón Margaritas - Avenida Circunvalación - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida El Bosque - Avenida Los Álamos - Avenida El Sol - Avenida 13 de Enero - Avenida Los jardines Este - Avenida Los Próceres de la Independencia - Avenida 9 de Octubre - Avenida Abancay - Avenida Manco Cápac - Avenida 28 de Julio - Avenida Brasil - Jirón General Orbegoso - Jirón Huaraz - Jirón Pedro Ruíz Gallo - Avenida Mariano Cornejo - Avenida Antonio José de Sucre - Jirón Grau - Avenida Tacna - Jirón Independencia - Calle Diego Quispe Tito - Avenida Universitaria - Avenida La Marina - Avenida Parque de las Leyendas - Avenida de Los Precursores - Avenida Rafael Escardo.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Las Águilas 75 S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Las Águilas 75 S.A. (ETLA75SA)
Ruta 5302 (San Miguel -San Juan de Lurigancho)
Seudónimo: La 75B
Código Anterior: OO08
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML)y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 28.65 km
Duraklar: 82
The length of the trip line №2: 28.68 km
Duraklar: 80
Duraklar: Intisuyo → Primax Bayóvar
Duraklar: Primax Bayóvar → Intisuyo
Yorumlar :