Hattın harita üzerinde güzergahı
Portón → Paradero Salida
Paradero Salida → Portón
See route stops on the map
CloseService Directions
Portón → Paradero Salida
Paradero Salida → Portón
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs TVE13B
Geçtiği sokaklar:
Hacia Ate:
Avenida Fernando Wiesse - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Sinchi Roca (LM-711) - Anillo Vial (LM-711) - Avenida Unión Jicamarca (LM-585 / LM-711) - Avenida Túpac Amaru (LM-711) - Avenida 5 de Agosto (LM-711) - Avenida Las Torres (PE-22) - Avenida Nicolás Ayllón.
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Nicolás Ayllón - Calle Virgen de Cocharcas (PE-22) - Avenida Las Torres (PE-22) - Avenida 5 de Agosto (LM-711) - Avenida Túpac Amaru (LM-711) - Avenida Unión Jicamarca (LM-585 / LM-711) - Anillo Vial (LM-711) - Avenida Sinchi Roca (LM-711) - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Fernando Wiesse.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transporte Paradita de Jicamarca S.A.C.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 17.82 km
Duraklar: 35
The length of the trip line №2: 18.2 km
Duraklar: 36
Duraklar: Portón → Paradero Salida
Duraklar: Paradero Salida → Portón
Yorumlar :