Hattın harita üzerinde güzergahı
Guardia Peruana
→
César Vallejo
Guardia Peruana → César Vallejo
César Vallejo → Guardia Peruana
See route stops on the map
CloseService Directions
Guardia Peruana → César Vallejo
César Vallejo → Guardia Peruana
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs SM12
Geçtiği sokaklar:
Hacia Santa Anita:
Avenida de la Guardia Civil - Avenida Guardia de la Civil Sur - Avenida Los Próceres - Jirón Los Conquistadores - Prolongación Jirón El Carmen - Calle El Cohete - Jirón Esteban Camere - Calle Alfredo Icaza - Jirón Juan Soto Bermeo - Jirón de San Juan - Jirón Santo Cristo - Calle Doña Delmira - Jirón Almirante Miguel Grau - Jirón Franklin Roosevelt - Avenida Jorge Chávez - Jirón Lima - Jirón Pedro Herouard - Avenida El Sol Este - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Reducto - Avenida Armendáriz - Avenida José Larco - Avenida José Pardo - Avenida Del Ejército - Avenida Augusto Pérez Araníbar - Avenida Del Ejército - Avenida Brasil - Avenida 28 de Julio - Avenida Inca Garcilaso de la Vega - Avenida Tacna - Jirón Callao - Jirón Huallaga - Avenida Abancay - Jirón Áncash - Avenida César Vallejo.
Hacia Chorrillos:
Avenida César Vallejo - Jirón Áncash - Calle Huari - Jirón Junín - Jirón Conde de Superunda - Avenida Tacna - Avenida Inca Garcilaso de la Vega - Avenida 28 de Julio - Avenida Brasil - Avenida Del Ejército - Avenida Augusto Pérez Araníbar - Avenida Del Ejército - Avenida José Pardo - Avenida Diagonal - Avenida Malecón 28 de Julio - Avenida 28 de Julio - Avenida José Larco - Avenida Armendáriz - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Nicolás de Piérola - Avenida Balta - Plaza Butters - Avenida Jorge Chávez - Jirón Fernando Faustor - Avenida Ayacucho - Jirón Doña Ana - Avenida Surco - Calle Doña Esther - Jirón Juan Soto Bermeo - Calle Alfredo Icaza - Jirón Esteban Camere - Calle El Cohete - Prolongación Jirón El Carmen - Jirón Los Conquistadores - Avenida Paseo de la República - Avenida Los Próceres - Jirón Vista Alegre - Avenida Guardia Civil Sur.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Santo Cristo de Pachacamilla S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Santo Cristo de Pachacamilla S.A. (ETRASCPSA)
Ruta SM12 (Chorrillos - Santa Anita)
Seudónimo: La 10F
Códigos Anteriores: C10M - Línea 10
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Dirección Municipal de Transporte Urbano (DMTU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 33.46 km
Duraklar: 91
The length of the trip line №2: 33.28 km
Duraklar: 97
Duraklar: Guardia Peruana → César Vallejo
Duraklar: César Vallejo → Guardia Peruana
Yorumlar :