Hattın harita üzerinde güzergahı
AA.HH La Campiña → Tacna
Tacna → AA.HH La Campiña
See route stops on the map
CloseService Directions
AA.HH La Campiña → Tacna
Tacna → AA.HH La Campiña
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 4211
Geçtiği sokaklar:
Hacia el Rímac:
Calle Los Cipreses - Avenida La Unión - Calle S/N - Avenida San Antonio - Calle San Miguel (LM-598) - Avenida Chosica (LM-114) - Avenida Cajamarquilla (LM-114) - Avenida Circunvalación - Avenida El Polo - Calle Los Halcones - Jirón Los Canarios - Calle Las Gaviotas - Avenida Los Cisnes - Avenida Malecón Checa Eguiguren - Avenida 9 de Octubre - Jirón Marañón - Jirón Paita - Avenida Francisco Pizarro.
Hacia Lurigancho/Chosica:
Jirón Virú - Jirón Chiclayo - Jirón Loreto - Avenida 9 de Octubre - Avenida Malecón Checa Eguiguren - Avenida Gran Chimú - Avenida Malecón Checa Eguiguren - Avenida Los Cisnes - Calle Las Gaviotas - Jirón Los Canarios - Calle Los Halcones - Avenida El Polo - Avenida Circunvalación - Avenida Cajamarquilla (LM-114) - Avenida Chosica (LM-114) - Calle San Miguel (LM-598) - Avenida San Antonio - Calle S/N - Avenida La Unión - Calle Los Cipreses.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes 102 S.A.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 23.58 km
Duraklar: 67
The length of the trip line №2: 24.03 km
Duraklar: 68
Duraklar: AA.HH La Campiña → Tacna
Duraklar: Tacna → AA.HH La Campiña
Yorumlar :