Hattın harita üzerinde güzergahı
Quebrada Término
→
Tomás Valle
Quebrada Término → Tomás Valle
Tomás Valle → Quebrada Término
See route stops on the map
CloseService Directions
Quebrada Término → Tomás Valle
Tomás Valle → Quebrada Término
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 1204
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Martín de Porres:
Avenida Los Constructores - Avenida Huarangal - Avenida Santa María - Avenida José Saco Rojas (LM-691) - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Autopista Chillón Trapiche - Avenida Isabel Chimpú Ocllo - Avenida Universitaria - Avenida San Felipe - Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Antúnez de Mayolo - Avenida Universitaria.
Hacia Carabayllo:
Avenida Universitaria - Avenida Antúnez de Mayolo - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Avenida San Felipe - Avenida Universitaria - Avenida Isabel Chimpú Ocllo - Autopista Chillón Trapiche - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida José Saco Rojas (LM-691) - Avenida Santa María - Avenida Huarangal - Avenida Los Constructores.
Toplu Taşıma Dairesi:
Sindicato de Transportes Sara Sara S.A.
Ek Bilgi:
Sindicato de Transportes Sara Sara S.A.
Ruta 1204 (Carabayllo - San Martín de Porres)
Seudónimo: La 90
Códigos Anteriores: Línea 90 - Ruta 206 - NO23
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 42.72 km
Duraklar: 100
The length of the trip line №2: 42.81 km
Duraklar: 100
Duraklar: Quebrada Término → Tomás Valle
Duraklar: Tomás Valle → Quebrada Término
Yorumlar :