Hattın harita üzerinde güzergahı
Iglesia San Nicolás
→
Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A.
(Faucett - Plaza Norte - Izaguirre)
(Izaguirre - Plaza Norte - Faucett)
Iglesia San Nicolás →
Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A. (Faucett - Plaza Norte - Izaguirre)
Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A. →
Iglesia San Nicolás (Izaguirre - Plaza Norte - Faucett)
See route stops on the map
CloseService Directions
Iglesia San Nicolás → Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A. (Faucett - Plaza Norte - Izaguirre)
Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A. → Iglesia San Nicolás (Izaguirre - Plaza Norte - Faucett)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs CR28
Geçtiği sokaklar:
Ruta Oquendo - Aeropuerto - Angélica Gamarra - Plaza Norte - Covida - Oquendo:
Avenida San Nicolás - Calle San José - Calle San Nicolás - Avenida Los Alisos - Avenida Alejandro Bertello - Calle Colombia - Calle S/N - Plaza Pío X - Calle Harlen - Calle California - Carretera Néstor Gambetta (PE-20) - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Avenida Tomás Valle - Avenida Angélica Gamarra - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Tomás Valle - Avenida Tupac Amaru - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Antúnez de Mayolo - Avenida Universitaria - Avenida Los Olivos - Avenida Los Alisos - Calle San Nicolás - Calle San José - Avenida San Nicolás.
Ruta Oquendo - Covida - Plaza Norte - Angélica Gamarra - Aeropuerto - Oquendo:
Avenida San Nicolás - Calle San José - Calle San Nicolás - Avenida Los Alisos - Avenida Los Olivos - Avenida Universitaria - Avenida Antúnez de Mayolo - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Tupac Amaru - Avenida Tomás Valle - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Angélica Gamarra - Avenida Tomás Valle - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Avenida Néstor Gambetta (PE-20) - Calle Copacabana - Calle Camino RealCalifornia - Calle Harlem - Plaza Pío X - Calle S/N - Calle Colombia - Avenida Alejandro Bertello - Avenida Los Alisos - Calle San Nicolás - Calle San José - Avenida San Nicolás.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Rosario de Santa María S.A.C.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Rosario de Santa María S.A.C. (ETROSMASAC)
Ruta CR28 (Callao - Callao)
Seudónimo: La C
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Callao (MPC) y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 26.48 km
Duraklar: 61
The length of the trip line №2: 25.74 km
Duraklar: 61
Duraklar: Iglesia San Nicolás → Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A.
Duraklar: Terminal Transportes Rosario de Santa María S.A. → Iglesia San Nicolás
Yorumlar :