Hattın harita üzerinde güzergahı
AA.HH Cristo Rey Sector 1
→
Los Alisos
AA.HH Cristo Rey Sector 1 → Los Alisos
Los Alisos → AA.HH Cristo Rey Sector 1
See route stops on the map
CloseService Directions
AA.HH Cristo Rey Sector 1 → Los Alisos
Los Alisos → AA.HH Cristo Rey Sector 1
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:30 - 21:30 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 3206
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Martín de Porres:
Avenida Cantoral - Avenida de la Alameda - Avenida El Muro Oeste - Avenida El Muro Este - Avenida Fernando Wiesse - Avenida José Carlos Mariátegui - Avenida San Martín de Porres - Avenida Canto Grande - Avenida Las Flores de Primavera - Avenida Lima - Avenida Próceres de la Independencia - Avenida 9 de Octubre - Jirón Cajamarca - Jirón Francisco Pizarro - Jirón Piñonate - Avenida Caquetá - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Canadá - Avenida Perú - Avenida Universitaria.
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Universitaria - Avenida Lima - Calle Camaná - Avenida Perú - Avenida Canadá - Avenida Nicolás Dueñas - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Caquetá - Jirón Virrey Amat - Avenida Los Próceres - Jirón Virú - Jirón Chiclayo - Jirón Loreto - Avenida 9 de Octubre - Avenida Próceres de la Independencia - Avenida Lima - Avenida Las Flores de Primavera - Avenida Canto Grande - Avenida San Martín de Porres - Avenida José Carlos Mariátegui - Avenida Fernando Wiesse - Avenida El Muro Este - Avenida El Muro Oeste - Avenida de la Alameda - Avenida Cantoral.
Toplu Taşıma Dairesi:
Inversiones y Servicios Múltiples San Ildefonso S.A.C.
Ek Bilgi:
Inversiones y Servicios Múltiples San Ildefonso S.A.C.
Ruta 3206 (San Juan de Lurigancho - San Martín de Porres)
Seudónimo: La 7
Códigos Anteriores: ECR17 - 3501
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 33.04 km
Duraklar: 90
The length of the trip line №2: 34.15 km
Duraklar: 92
Duraklar: AA.HH Cristo Rey Sector 1 → Los Alisos
Duraklar: Los Alisos → AA.HH Cristo Rey Sector 1
Yorumlar :