Hattın harita üzerinde güzergahı
Límite Ventanilla - Ancón
→
Marco Polo
Límite Ventanilla - Ancón → Marco Polo
Sáenz Peña → Límite Ventanilla - Ancón
See route stops on the map
CloseService Directions
Límite Ventanilla - Ancón → Marco Polo
Sáenz Peña → Límite Ventanilla - Ancón
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 23:00 every 12 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs UCL09
Geçtiği sokaklar:
Hacia el Callao:
Calle Los Sauces - Calle Los Cerezos - Calle Las Magnolias - Calle Villa Los Reyes - Calle Bolognesi - Calle Las Américas - Avenida 3 - Calle Grau - Avenida Perú - Avenida Bolivia - Calle Emaús - Avenida José Olaya - Avenida 200 - Calle Los Químicos - Carretera Néstor Gambetta (PE-20) - Avenida Víctor Raúl Haya de la Torre - Carretera Néstor Gambetta (PE-20) - Avenida Argentina - Avenida República de Panamá - Jirón Colón.
Hacia Ventanilla:
Avenida 2 de Mayo - Avenida Argentina - Carretera Néstor Gambetta (PE-20) - Avenida Víctor Raúl Haya de la Torre - Avenida Arequipa - Avenida Ayacucho - Avenida Tumbes - Carretera Néstor Gambetta (PE-20) - Avenida 200 - Avenida José Olaya - Calle Emaús - Avenida Bolivia - Avenida Perú - Calle Grau - Avenida 3 - Avenida 11 de Octubre - Calle Bolognesi - Calle Villa Los Reyes - Calle Las Magnolias - Calle Los Cerezos - Calle Los Sauces.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Rápido Ventanilla Callao S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Rápido Ventanilla Callao S.A. (VENCASA)
Ruta UCL09 (Ventanilla - Callao)
Seudónimo: La VR
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Callao y la Autoridad de Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 30.88 km
Duraklar: 66
The length of the trip line №2: 30.64 km
Duraklar: 65
Duraklar: Límite Ventanilla - Ancón → Marco Polo
Duraklar: Sáenz Peña → Límite Ventanilla - Ancón
Yorumlar :