Hattın harita üzerinde güzergahı
Plaza Matriz - Terminal La Punta
→
Paradero 1 (Túpac Amaru)
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Paradero 1 (Túpac Amaru)
Paradero 1 (Túpac Amaru) → Plaza Matriz - Terminal La Punta
See route stops on the map
CloseService Directions
Plaza Matriz - Terminal La Punta → Paradero 1 (Túpac Amaru)
Paradero 1 (Túpac Amaru) → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 23:50 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs OM39
Geçtiği sokaklar:
Hacia Carabayllo:
Avenida Miguel Grau - Jirón General Valle - Avenida Agustín Gamarra - Calle Daniel Nieto - Calle Paz Soldán - Avenida Miguel Grau - Avenida República de Panamá - Avenida Sáenz Peña - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Avenida Tomás Valle - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Túpac Amaru (PE-20A).
Hacia La Punta:
Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Tomás Valle - Avenida Elmer Faucett (PE-20B) - Calle Virrey Conde de Lemos - Calle Garcilaso de La Vega - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Sáenz Peña - Avenida República de Panamá - Jirón Colón - Calle Paz Soldán - Calle Adolfo King - Avenida Agustín Gamarra - Jirón Bolognesi.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes San Benito de Palermo S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes San Benito de Palermo S.A. (ETSABEPSA)
Ruta OM39 (La Punta - Carabayllo)
Código Anterior: IOM39
Autorizado por la Municipalidad Provincial del Callao (MPC) y la Autoridad de Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 36.22 km
Duraklar: 96
The length of the trip line №2: 36.5 km
Duraklar: 97
Duraklar: Plaza Matriz - Terminal La Punta → Paradero 1 (Túpac Amaru)
Duraklar: Paradero 1 (Túpac Amaru) → Plaza Matriz - Terminal La Punta
Yorumlar :