Hattın harita üzerinde güzergahı
Entrada a Lima (Carabayllo)
→
Bolichera
Entrada a Lima (Carabayllo) → Bolichera
Bolichera → Entrada a Lima (Carabayllo)
See route stops on the map
CloseService Directions
Entrada a Lima (Carabayllo) → Bolichera
Bolichera → Entrada a Lima (Carabayllo)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 1706
Geçtiği sokaklar:
Hacia Santiago de Surco:
Avenida Túpac Amaru (PE-20A) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Puente Del Ejército - Avenida Alfonso Ugarte - Avenida Brasil - Avenida del Ejército - Avenida Pérez Araníbar - Avenida del Ejército - Avenida José Pardo - Avenida Ricardo Palma - Avenida Paseo de La República - Avenida Alfredo Benavides - Avenida Caminos del Inca.
Hacia Carabayllo:
Avenida Los Próceres - Avenida Caminos del Inca - Avenida Alfredo Benavides - Avenida Paseo de La República - Avenida Ricardo Palma - Avenida José Pardo - Avenida del Ejército - Avenida Pérez Araníbar - Avenida del Ejército - Avenida Brasil - Avenida Alfonso Ugarte - Puente Del Ejército - Avenida Caquetá (PE-20A) - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Carlos Alberto Izaguirre - Avenida Túpac Amaru (PE-20A).
Toplu Taşıma Dairesi:
Comunicación Integral Turismo e Inversiones Urano Tours S.A.
Ek Bilgi:
Comunicación Integral Turismo e Inversiones Urano Tours S.A.
Ruta 1706 (Carabayllo - Santiago de Surco)
Seudónimo: La A
Códigos Anteriores: NO99 - 1609
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Autoridad de Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 47.35 km
Duraklar: 118
The length of the trip line №2: 47.72 km
Duraklar: 118
Duraklar: Entrada a Lima (Carabayllo) → Bolichera
Duraklar: Bolichera → Entrada a Lima (Carabayllo)
Yorumlar :