Hattın harita üzerinde güzergahı
Calle 7 → Calle 29
Calle 29 → Calle 7
See route stops on the map
CloseService Directions
Calle 7 → Calle 29
Calle 29 → Calle 7
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:00 - 22:00 every 5 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 1511
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Miguel:
Avenida Ancón - Calle S/N - Auxiliar Panamericana Norte - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Avenida Universitaria - Avenida Marañón - Avenida Las Palmeras - Avenida Santiago Antúnez de Mayolo - Avenida Universitaria - Avenida Óscar Raimundo Benavides - Avenida Aurelio García y García - Avenida Venezuela - Avenida Universitaria - Avenida La Paz.
Hacia Puente Piedra:
Avenida La Paz - Avenida Universitaria - Avenida Costanera - Jirón Independencia - Calle Diego Quispe Tito - Avenida Universitaria - Avenida Santiago Antúnez de Mayolo - Avenida Las Palmeras - Avenida Marañón - Avenida Universitaria - Carretera Panamericana Norte (PE-1N) - Jirón Galilea - Avenida Ancón.
Toplu Taşıma Dairesi:
Consorcio Vía S.A.C.
Ek Bilgi:
Consorcio Vía S.A.C.
Ruta 1511 (Puente Piedra - San Miguel)
Seudónimo: La O
Códigos Anteriores: EO39 - 4103
Autorizado por la Municipalidad Metropolitana de Lima (MML) y la Autoridad del Transporte Urbano (ATU).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 39.87 km
Duraklar: 88
The length of the trip line №2: 38.52 km
Duraklar: 85
Duraklar: Calle 7 → Calle 29
Duraklar: Calle 29 → Calle 7
Yorumlar :