Hattın harita üzerinde güzergahı
Huarochirí
→
Universitaria
Huarochirí → Universitaria
Universitaria → Huarochirí
See route stops on the map
CloseService Directions
Huarochirí → Universitaria
Universitaria → Huarochirí
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:00 - 09:00 every 10 min
16:00 - 21:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 202
Geçtiği sokaklar:
》Sentido Universitaria:
Avenida Javier Prado Este - Avenida Javier Prado Oeste - Avenida Faustino Sánchez Carrión - Avenida La Marina.
》Sentido Huarochirí:
Avenida La Marina - Avenida Faustino Sánchez Carrión - Avenida Javier Prado Oeste - Avenida Javier Prado Este.
Toplu Taşıma Dairesi:
ATU | Allin Group - Javier Prado S.A.
Ek Bilgi:
Servicio troncal del Corredor Rojo.
Medio pasaje: S/ 0.85.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.83 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 17.11 km
Duraklar: 11
Duraklar: Huarochirí → Universitaria
Duraklar: Universitaria → Huarochirí
Yorumlar :