Hattın harita üzerinde güzergahı
Owen Memorial Park
→
Patsaouras Bus Plaza (Union Station)
Owen Memorial Park → Patsaouras Bus Plaza (Union Station)
8th &Spring St → Owen Memorial Park
See route stops on the map
CloseService Directions
Owen Memorial Park → Patsaouras Bus Plaza (Union Station)
8th &Spring St → Owen Memorial Park
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
03:50, 04:10, 04:35, 04:55, 05:20, 05:40, 06:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 785 (Los Angeles - Lancaster)
Toplu Taşıma Dairesi:
Antelope Valley Transit Authority
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 117.32 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №2: 117.97 km
Duraklar: 14
Duraklar: Owen Memorial Park → Patsaouras Bus Plaza (Union Station)
Duraklar: 8th &Spring St → Owen Memorial Park
Yorumlar :