Hattın harita üzerinde güzergahı
Zheleznodorozhnaya bol'nitsa
→
Poselok Taymyr
Zheleznodorozhnaya bol'nitsa → Poselok Taymyr
Poselok Taymyr → Zheleznodorozhnaya bol'nitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:33 - 21:35 every 15 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:34 - 21:19 every 25 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
06:40 - 21:21 every 25 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 34
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Lomonosova - Depovskaya ulitsa - ulitsa Brat'ev Abalakovykh - Krasnaya ploshchad' - ulitsa Robesp'era (obratno: ulitsa Profsoyuzov) - ulitsa Kopylova (obratno: Volochaevskaya ulitsa - ulitsa Krasnoy Armii) - ulitsa Godenko - Vysotnaya ulitsa - ulitsa Krupskoy - ulitsa Zabobonova - Lesoparkovaya ulitsa - ulitsa Eleny Stasovoy - ulitsa Totmina - ulitsa Popova - Botanicheskiy bul'var - Kamchatskaya ulitsa - ulitsa Sedova (obratno: ulitsa Botanicheskaya) - Stanovaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Tsuglenok M.M.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.53 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 14.78 km
Duraklar: 29
Duraklar: Zheleznodorozhnaya bol'nitsa → Poselok Taymyr
Duraklar: Poselok Taymyr → Zheleznodorozhnaya bol'nitsa
Yorumlar :