Hattın harita üzerinde güzergahı
Szpital Okulistyczny
→
Lesisko
Szpital Okulistyczny → Lesisko
Lesisko → Szpital Okulistyczny
See route stops on the map
CloseService Directions
Szpital Okulistyczny → Lesisko
Lesisko → Szpital Okulistyczny
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:05, 06:25, 08:00, 09:30, 13:10, 14:40, 16:20
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 149
Geçtiği sokaklar:
Szpital Okulistyczny - Kantorowicka - Kocmyrzowska - Wańkowicza - al. Solidarności - pl. Centralny im. R. Reagana - al. Jana Pawła II - Ptaszyckiego - Igołomska - Giedroycia - Podbipięty - Lesisko
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.53 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 13.35 km
Duraklar: 17
Duraklar: Szpital Okulistyczny → Lesisko
Duraklar: Lesisko → Szpital Okulistyczny
Yorumlar :