Hattın harita üzerinde güzergahı
Meditsinskiy tsentr "Mig"
→
Keramzitnyy zavod
Meditsinskiy tsentr "Mig" → Keramzitnyy zavod
Keramzitnyy zavod → Meditsinskiy tsentr "Mig"
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:05 - 19:00 every 75 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 14
Geçtiği sokaklar:
D|ts "Mig" - Tsentr - magorod "Moskvichka" - Keramzitnyy zavod
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Makhin E.N.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.94 km
Duraklar: 31
The length of the trip line №2: 15.23 km
Duraklar: 24
Duraklar: Meditsinskiy tsentr "Mig" → Keramzitnyy zavod
Duraklar: Keramzitnyy zavod → Meditsinskiy tsentr "Mig"
Yorumlar :