Hattın harita üzerinde güzergahı
Aўtakasa Tsіmkavіchy
→
Aўtastantsyya Kapyl'
Aўtakasa Tsіmkavіchy → Aўtastantsyya Kapyl'
Aўtastantsyya Kapyl' → Aўtakasa Tsіmkavіchy
See route stops on the map
CloseService Directions
Aўtakasa Tsіmkavіchy → Aўtastantsyya Kapyl'
Aўtastantsyya Kapyl' → Aўtakasa Tsіmkavіchy
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Sa
Whole year
Timetable
10:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 230s (Timkovichi - Kopyl')
Geçtiği sokaklar:
Kopyl' (ulitsa Dzerzhinskogo - ulitsa Zhilunovicha - Partizanskaya ulitsa) - avtodoroga H8542 - avtodoroga H8547 - avtodoroga P61 - avtodoroga P43 - avtodoroga H8557 - avtodoroga P43 - avtodoroga P61 - Timkovichi (Slutskaya ulitsa)
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Minoblavtotrans" (filial "Avtomobil'nyy park №21" g.p. Timkovichi)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 46.56 km
Duraklar: 22
The length of the trip line №2: 46.5 km
Duraklar: 21
Duraklar: Aўtakasa Tsіmkavіchy → Aўtastantsyya Kapyl'
Duraklar: Aўtastantsyya Kapyl' → Aўtakasa Tsіmkavіchy
Yorumlar :