Hattın harita üzerinde güzergahı
Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit"
→
Stantsiya Usad
Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit" → Stantsiya Usad
Stantsiya Usad → Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit"
See route stops on the map
CloseService Directions
Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit" → Stantsiya Usad
Stantsiya Usad → Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit"
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:50, 08:15, 09:45, 12:00, 16:10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 103 (Pokrov - Gorodishchi)
Geçtiği sokaklar:
Pokrov [ulitsa Gerasimova - ulitsa Lenina] - avtodoroga M-7 - avtodoroga "M-7 - Gorodishchi" - Gorodishchi [Sovetskaya ulitsa - Vokzal'naya ulitsa]
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Mosyagin A.N.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.07 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 15.75 km
Duraklar: 17
Duraklar: Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit" → Stantsiya Usad
Duraklar: Stantsiya Usad → Kafe "Berendey" / Magazin "Magnit"
Yorumlar :