Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:40, 07:07
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 83e
Geçtiği sokaklar:
Leningradskiy prospekt - ulitsa Markovtseva - bul'var Stroiteley - Oktyabr'skiy prospekt - Sobornaya ulitsa - Krasnoarmeyskaya ulitsa - ulitsa 50 let Oktyabrya - Sovetskiy prospekt - Kuznetskiy prospekt - Krasnoarmeyskaya ulitsa - Gruzovaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Kemerovskaya transportnaya kompaniya"
Ek Bilgi:
Stoimost' proezda dlya pensionerov:
po transportnoy karte — 17 ₽,
nalichnymi — 20 ₽.
Stoimost' proezda dlya shkol'nikov i studentov:
po transportnoy karte — 19 ₽,
nalichnymi — 23 ₽.
Stoimost' proezda dlya ostal'nykh kategoriy grazhdan po transportnoy karte — 33 ₽.
Stoimost' proezda po bankovskoy karte — 33 ₽.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.07 km
Duraklar: 16
Duraklar: TRK "Promenad-2" → ZKPD
Yorumlar :