Hattın harita üzerinde güzergahı
Tai Po Tau
→
SKYCITY Transport Terminal
Tai Po Tau → SKYCITY Transport Terminal
SKYCITY Transport Terminal → Tai Po Tau
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:15 - 06:33 every 13 min
06:33 - 07:45 every 12 min
07:45 - 08:00 every 15 min
08:00 - 00:00 every 20 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:15 - 08:00 every 11 min
08:00 - 00:00 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs E41
Geçtiği sokaklar:
Tai Po Tau - Tai Po Centre - Kwong Fuk Road - Lantau Link - Tung Chung - AFFC -Airport - SkyCity
Toplu Taşıma Dairesi:
Long Win Bus
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 54.62 km
Duraklar: 21
The length of the trip line №2: 56.48 km
Duraklar: 20
Duraklar: Tai Po Tau → SKYCITY Transport Terminal
Duraklar: SKYCITY Transport Terminal → Tai Po Tau
Yorumlar :