Hattın harita üzerinde güzergahı
Nai Chung
→
Chai Wan (East)
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:35
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 682x
Geçtiği sokaklar:
Nai Chung B - Wu Kai Sha Station - Tate's Cairn Tunnel - Eastern Habour Crossing - North Point - Quarry Bay - Tai Koo - Sai Wan Ho - Shau Kei Wan - Island Eastern Bypass - Eastern Hospital - Chai Wan East
Toplu Taşıma Dairesi:
New World First Bus
Ek Bilgi:
Peak Hour Special Service
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 34.59 km
Duraklar: 26
Duraklar: Nai Chung → Chai Wan (East)
Nai Chung Symphony Bay Yiu Sha Road Wu Kai Sha Road Wu Kai Sha Station Tate's Cairn Tunnel Toll Plaza Eastern Harbour Crossing Toll Plaza Healthy Village, King's Road Model Housing Estate, King's Road North Point Government Primary School, King's Road Sunway Gardens, King's Road Shipyard Lane Cityplaza, King's Road Tai On Building, Shau Kei Wan Road Hoi An Street, Shau Kei Wan Road Aldrich Bay Road, Shau Kei Wan Road Nam On Lane A Kung Ngam Road, Chai Wan Road Lei Yue Mun Park, Chai Wan Road Tai Tam Road, Chai Wan Road Eastern Hospital, Chai Wan Road Koway Court, Chai Wan Road Hong Man Street, Chai Wan Road Yee Tai Street Yue Wan Estate, Chai Wan Road Chai Wan (East) Yorumlar :