Hattın harita üzerinde güzergahı
Tai Po Centre
→
Central Ferry Piers
(Weekday Morning Service)
Tai Po Centre → Central Ferry Piers
Central Ferry Piers → Tai Po Centre
Tai Po Centre →
Central Market, Des Voeux Road Central (Weekday Morning Service)
See route stops on the map
CloseService Directions
Tai Po Centre → Central Ferry Piers
Central Ferry Piers → Tai Po Centre
See more trips
Tai Po Centre → Central Market, Des Voeux Road Central (Weekday Morning Service)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 22:40 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 307
Toplu Taşıma Dairesi:
Citybus, Kowloon Motor Bus
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 35.2 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №2: 36.33 km
Duraklar: 14
The length of the trip line №3: 33.87 km
Duraklar: 12
Duraklar: Tai Po Centre → Central Ferry Piers
Duraklar: Central Ferry Piers → Tai Po Centre
Yorumlar :