Hattın harita üzerinde güzergahı
Wah Fu (North)
→
Exhibition Station
See route stops on the map
CloseService Directions
Wah Fu (North) → Exhibition Station
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:06 - 06:46 every 20 min
07:05 - 07:16 every 11 min
07:35 - 08:47 every 18 min
08:47 - 22:57 every 25 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:06 - 16:56 every 25 min
16:56 - 17:56 every 20 min
17:56 - 22:31 every 25 min
22:31 - 22:57 every 26 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
06:10 - 22:25 every 25 min
22:25 - 22:52 every 27 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 40m
Geçtiği sokaklar:
Wah Fu (North) - Pok Fu Lam - Central - Admiralty - Wan Chai (North)
Toplu Taşıma Dairesi:
Citybus
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.25 km
Duraklar: 30
Duraklar: Wah Fu (North) → Exhibition Station
Wah Fu (North) Wah Sang House Wah Fu Estate, Wah Fu Road Wah Fu (South) Wah On House Wah Fu Estate, Wah Fu Road Yu Chun Keung Memorial College No.2, Pok Fu Lam Road Pok Fu Lam Village, Pok Fu Lam Road Pok Fu Lam Reservoir Road, Pok Fu Lam Road Woodbury Court, Pok Fu Lam Road Ebenezer School, Pok Fu Lam Road Queen Mary Hospital, Pok Fu Lam Road HKCCCU Pok Fu Lam Road Cemetery, Pok Fu Lam Road Mount Davis Road, Pok Fu Lam Road Fulham Garden, Pok Fu Lam Road Pokfield Road, Pok Fu Lam Road Lady Ho Tung Hall, Pok Fu Lam Road Hill Road, Pok Fu Lam Road King's College, Bonham Road Ning Yeung Terrace, Bonham Road Eastern Street, Bonham Road High Street, Bonham Road Hospital Road, Bonham Road Ladder Street, Caine Road Aberdeen Street, Caine Road Caritas Centre, Caine Road Government House, Upper Albert Road St. John's Cathedral, Garden Road Alexandra House, Ice House Street Admiralty Station, Queensway Immigration Tower, Gloucester Road Exhibition Station Yorumlar :