Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 659 (Õngu - Kärdla)
Geçtiği sokaklar:
Õngu - Nõudepeatus - Mänspäe - Haldi - Kaderna - Nurste - Leisu - Sinima - Külama - Kabuna - Metsalauka - Pärna - Sõru - Müürivahe - Tohvri - Müürivahe - Sõru - Pärna - Viiri - Emmaste kool - Emmaste - Tilga - Prassi - Harju - Valgu - Ulja - Jausa III - Jausa II - Jausa I - Utu - Kleemo t - Aru - Luguse - Selja - Sõpruse - Käina - Käina kool - Allika - Ristivälja - Tammela tr - Nõmba - Kalmu - Tubala - Prähla - Alato - Kärdla keskväljak - Kärdla bussijaam
Toplu Taşıma Dairesi:
Mulgi Reisid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 67.07 km
Duraklar: 47
Duraklar: Õngu → Kärdla bussijaam
Yorumlar :