Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtostantsiya Gryazi
→
Avtostantsiya Usman'
Avtostantsiya Gryazi → Avtostantsiya Usman'
Avtostantsiya Usman' → Avtostantsiya Gryazi
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtostantsiya Gryazi → Avtostantsiya Usman'
Avtostantsiya Usman' → Avtostantsiya Gryazi
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
08:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 595 (Gryazi - Usman')
Geçtiği sokaklar:
Gryazi - Krasnaya Dubrava - Fashchevka - Krivka - Oktyabr'skoe - Dryazgi - Moskovka - Kurilovka - Krasnyy Kudoyar - Krasnoe - Bochinovka - Usman'
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO «NIRAL-AvtoTrans»
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 76.54 km
Duraklar: 27
The length of the trip line №2: 76.27 km
Duraklar: 28
Duraklar: Avtostantsiya Gryazi → Avtostantsiya Usman'
Duraklar: Avtostantsiya Usman' → Avtostantsiya Gryazi
Yorumlar :